VITA C PURE – zabieg antyoksydacyjny

Antyoksydanty to substancje, które mają zdolność hamowania, redukowania lub opóźniania stresu oksydacyjnego powodującego starzenie się komórek.

Witamina C to jedno z najbardziej kompletnych źródeł piękna. Ma wielką siłę przeciwutleniającą, ponieważ neutralizuje negatywne działanie wolnych rodników, zanim zdążą uszkodzić skórę, a ponadto jest znana z tego, że wspomaga tworzenie kolagenu.

Witamina C nazywana jest „królową witamin” zw względu na swoje znakomite właściwości, bowiem nie tylko chroni skórę przed starzeniem się, lecz również naprawia uszkodzenia spowodowane przez słońce i zanieczyszczenia.

Chcesz przywrócić swojej skórze blask i młodzieńczy wygląd? Dzięki produktom najnowszej generacji, które opracowano z myślą o przywróceniu skórze blasku i walce z upływającym czasem prezentujemy VITA C PURE – eksplozję młodości.

Linia ta zawiera innowacyjną technologię, która zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry w bardziej naturalny i bezpośredni sposób, zapewniając natychmiastowy efekt rozświetlenia. Kremy przeznaczone do kontynuowania pielęgnacji w warunkach domowych zawierają Phytosan, który przeciwdziała fotostarzeniu się, naprawiając uszkodzenia DNA spowodowane przez promieniowanie UVA i UVB.

DZIAŁANIE I REZULTATY
– zwalcza wolne rodniki
– zapobiega fotostarzeniu
– pobudza produkcję kolagenu
– redukuje przebarwienia
– nadaje skórze blask i większą klarowność
– nawilża, odżywia i przywraca skórze elastyczność
– odmładza

Czas trwania zabiegu: 60 minut