Makijaż ślubny

Najważniejszy i jedyny w życiu każdej z nas – makijaż ślubny. Musi być dokładnie przemyślany i dobrany idealnie do osobowości Panny Młodej, do jej urody, sukni oraz dodatków. Jego głównym zadaniem jest nadanie twarzy świeżości poprzez dokładną, a zarazem naturalnie wyglądającą korektę cery, oraz podkreślenie spojrzenia. Starannie wykonany makijaż ślubny skoncentrowany będzie na atutach Twojej urody, sprawiając, że w tym wyjątkowym dniu będziesz wyglądała doskonale. Decydując się na makijaż ślubny w naszym gabinecie w Krakowie, możesz mieć także pewność, że przetrwa on całą noc weselnej zabawy.

Przygotuj się na wyjątkowy dzień – wybierz odpowiedni make-up

Polecamy wcześniejsze wykonanie make-upu próbnego. Pozwoli on na dobranie idealnego zestawienia kolorystycznego, a dodatkowo na przetestowanie wszystkich kosmetyków pod względem ich trwałości oraz Twojej reakcji na określone produkty. Używamy wysokiej jakości, markowych kosmetyków bardzo bezpiecznych dla cery. Jednak niekiedy możemy nie mieć świadomości, że jesteśmy uczuleniowcami bądź nie zdajemy sobie sprawy ze wszystkich alergenów wywołujących reakcje obronne. Dlatego warto zdecydować się na przetestowanie produktów przed wykonaniem ostatecznego makijażu ślubnego.
Profesjonalnie dobrany zestaw środków do wykonania make-upu zapewni Ci doskonały efekt. Zachwyć gości w ten niezwykły dzień!

Chcesz wykonać make-up wygodnie, szybko i bez stresu? Na terenie Krakowa oferujemy dojazd GRATIS do domu klientki. Zadbamy nie tylko, abyś wyglądała olśniewająco, ale też dotrzemy we wskazane miejsce punktualnie, by odciążyć Cię z dodatkowego stresu.