Masaż ciała

Masaż relaksacyjny Katleja Day Spa

Masaż relaksacyjny Katleja Day Spa łączy zalety masażu klasycznego, energetycznego oraz aromaterapii. Wykonywany jest powolnymi, płynnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się nadmiernego napięcia, likwiduje ujemne efekty stresu oraz pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości dnia codziennego. Likwiduje przemęczenie, bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków, nóg, dodaje energii, odpręża i niweluje negatywne skutki życia w biegu. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność. Dostępy w 3 wersjach: cytrusowe orzeźwienie, siła trawy bambusowej, otulenie mlecznej czekolady.

Czas trwania 60min. (100zł) lub 90min. (150zł).

Przy zakupie karnetu na 10 zabiegów 1 masaż gratis.

Masaż leczniczy Katleja Day Spa

Masaż leczniczy Katleja Day Spa to połączenie masażu klasycznego z elementami terapii manualnej. Zabieg wykonywanych przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, który poprzez odpowiednie techniki świetnie lokalizuje źródło bólu i niweluje jego przyczynę w zarodku. Stosuje się go przede wszystkim dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśniowego lub nerwowego. Celem masażu leczniczego jest zwiększenie dopływu krwi do masowanego rejonu ciała, łagodzenie napięcia psychicznego, uzyskanie uczucia ulgi i odprężenia oraz określenie i zlikwidowanie przyczyny dolegliwości bólowych.

Czas trwania 20 min.(50 zł) lub 40min.(80 zł).

Przy zakupie karnetu na 10 zabiegów 1 masaż gratis

Rytuał Kalteja Day Spa

Rytuał Kalteja Day Spa to niezwykle przyjemna, pachnąca ceremonia pillingu połączone z antystresowym masażem na ciepłym olejku, wytopionym z luksusowej świecy Organiqua. Zabieg na całe ciało zaczyna się od 20 min., złuszczającego peelingu cukrowego który poprawia ukrwienie, zwiększa dotlenienie i absorpcję ekskluzywnego olejku do masażu. Szlachetny skład dopieszcza skórę bogactwem naturalnych składników, zapewniając jej odżywienie, ujędrnienie i niespotykaną gładkość. Rytuał dostępny w 3 wersjach: orzeźwienie cytrusów, siła trawy bambusowej, otulenie mlecznej czekolady.

Czas trwania 60min.(120zł), 90min (170zł).

Masaż LOMI-LOMI Katleja Day Spa

Masaż LOMI-LOMI Katleja Day Spa to zabieg podczas którego oddziałuje się na pacjenta nie tylko poprzez sferę dotyku, ale angażuje także zmysł węchu (aromatyczne olejki) i słuchu (ruchy ściśle sprzężone z relaksującą muzyka). Dzięki takiemu połączeniu masaż staje się istną ucztą dla zmysłów, odpręża, wycisza i pozwala osiągnąć stan zbliżony do medytacji. Historia tego masażu zaczyna się na Hawajach. Już od zamierzchłych czasów „praca z ciałem” odgrywała tu równorzędną sprawę co praca z „duchem”. Obejmowała ona nie tylko znane do dziś techniki masażu, lecz również cała gamę duchowych aspektów życia człowieka. Opiera się filozofia Huny, według której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków mana, którą można wykorzystać do swych potrzeb. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni – starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Rytuałowi temu poddawano wybrańców, którzy mieli wykonać dla swej społeczności szczególne zadanie. Bardzo często poddawali się jemu władcy którzy mieli przed sobą trudną decyzję. Zamykano ich wtedy na kilka dni w świątyni z kapłanami gdzie poddawali się rytuałom (nawet kilkudniowym) podczas których rozmyślali nad problemem. Stan medytacji który osiągali miał pomóc im dokonać najlepszego wyboru.

Czas trwania 60 minut (130 zł).

Przy zakupie karnetu na 10 zabiegów 1 masaż gratis.